Naše služby

Spoločnosť LEAS.SK pôsobí ako samostatný finančný agent skupiny MOTOR-CAR GROUP a značky Mercedes-Benz na slovenskom trhu. Spoľahlivo a komplexne sprostredkujeme lízing a poistenie vášho vozidla. Stojíme pri vás vždy, keď to potrebujete.

Poistenie vozidiel

Nečakajte, kým kvalitu vášho poistenia preverí poistná udalosť. Zorientujeme vás v širokej ponuke poisťovní a navrhneme základné i doplnkové poistenia na krytie rizík, ktoré by mohli ohroziť váš život alebo podnikanie.

Likvidácia poistných udalostí

Vo chvíľach núdze oceníte dobrú radu a rozsiahle skúsenosti. Odporučíme vám, ako sa zachovať a ktoré kroky urobiť v prípade nehody, ako sa dostať do najbližšieho servisu, či kde zohnať rýchlu pomoc.

Sprostredkovanie financovania vozidiel

Máte jasnú predstavu o svojom podnikateľskom zámere a potrebujete dodatočnú hotovosť? Vypracujeme vám ponuku na financovanie nového či jazdeného vozidla, ktorá zohľadní vaše podmienky.

Iné druhy poistenia

Odborne pre vás vyhodnotíme a sprostredkujeme aj všetky ostatné komerčné poistenia, či už ide o poistenie majetku, osôb alebo priemyselného rizika. V prípade záujmu rovnako sprostredkujeme spotrebiteľský úver a poskytneme finančné poradenstvo.